Wynajem sali konferencyjnej w Bydgoszczy

Blu-Office to kompleks biur, oprócz możliwości wynajmu wirtualnego biura, oferujemy również: wynajem sali konferencyjnej, hosting stron www i usługi księgowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm, tworzymy podpis elektroniczny. Dla jednoosobowych działaności gospodarczej oraz freelancerów przygotowaliśmy ofertę wynajmu biurka na godziny. Czasami w domu ciężko jest skupić się nad pracą, a wyjście z domu motywuje do pracy. Gwarantujemy ciszę i spokojną atmosferę w profesjonalnej przestrzeni open-space'ie. Nasi klienci zadowoleni są również z możliwości nawiązywania nowych kontaktów.

Sala konferencyjna (6-8 osób)

Zapraszamy do współpracy przy organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji lub spotkań. Do Państwa dyspozycji mamy salę konferencyjną z nieograniczonym dostępem do bezprzewodowego internetu. Sala doskonale sprawdzi się przy organizacji mniejszych zebrań czy spotkań biznesowych.

  • stawka za godzinę – 100 zł netto
  • stawka za dzień roboczy (8 godzin) – 500 zł netto
  • pakiet 5 dni roboczych w miesiącu – 2000 zł netto

Wynajem biurka Blu-Office

Masz dość pracy w domu, dopadło Cię znużenie tego samego miejsca pracy i blokada twórczego myślenia...? Skorzystaj z Biurka Blu-Office, przeznaczonego dla osób, które nie potrzebują całego biura. Biurko Blu-Office jest przestrzenią przyjazną, przestrzenną, inspirującą oraz sprzyjającą w nawiązywaniu nowych kontaktów.

  • 1 godzina - 19 zł
  • 1 dzień (od 9:00 do 17:00) - 99 zł

Biuro rachunkowe Blu-eM

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów , oferujemy Państwu usługę prowadzenia księgowości. W naszym biurze mogą Państwo zostawić/odebrać dokumentację księgową.

Po wcześniejszym umówieniu się, jest możliwość rozmowy z obsługującą Państwa firmę Księgową. Cennik ustalany jest indywidualnie, dla każdego klienta, w zależności od ilości dokumentów.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz
Hosting i serwery Bydgoszcz Bluserwer
Streaming online BluStreamTV
Komputer w chmurze e-Pulpit24.pl
Zdalny dysk w chmurze BluDrive24.pl
360TotalSecurity.pl zaawansowany program antywirusowy optymalizacja komputera
Adshoot